Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11561 (5686321)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

З початком ремонту:

- проспекту Бандери
- вул. Богатирської

вул. Приозерна перетвортлася чи то на автобан чи то на постійний затор.

Водіі їздять по тротуарах, не дотримують дозволеної швидкості руху, ігнорують заборону на звукові сигнали в межах міста.

Оскільки вул. Приозерна з однієї сторони межує з зоною відпочинку, а з іншого житловим масивом з великою кількістю дошкільних та шкільних закладів - велика кількість людей наражаеться на постійну небезпеку.

Прошу розглянути можливість:

1. На вїзді з вулиці Лайоша Гавро на вул. Приозерну встановити знак П.3.1 ПДД Рух заборонено - шо має зменшити потік транзитного транспорту.
2. Виїзди з подвірїв обладнатиприкрити ”лежачими поліцейськими” ( 3 вийзди з дворіх = 6 ЛП)
3. Провести оновлення та обладнання нови пішоходних переходів.

Нагадую що час закоадений на ремонт основних магістралей рівен 15 місяцям.