Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7511 (5686322)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт/демонтаж/фарбування елементів дитячого майданчику
Відповідальний:ОД - 505 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Терещук Леся Анатоліївна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

З 17 по 20 липня 2019 р. на дитячий майданчик між домами по вул. Г. Дніпра буд.71, буд.73, буд. 75, буд.77, буд.79. було встановлено нові качелі. Качелі було встановлено криво, косо та неякісно. Качель під час гойдання хиталася та шаталася в різні сторони!!! Одразу після відкриття майданчика, дітям було небезпечно користуватися гойдалкою!!! 5 липня 2019 р. одня з качель під час гойдання маленьких дітей з однієй сторони пошкодилась: просто піднялась з піску та частина, яка мала бути залита бетоном оголилась !!!
Ця інформація була передана двірнику, матусі дітей звертались до жеку та була подана заявка на горячу лінію 15-51. Робітники жеку перевязали гойдалку прозорим скотчем, який бв зірвний кимось з дітей по незнанню. І це всі дії??!!! Майже за два тижні ніяких дій не зроблено!!! Гойдалку не відремонтовано!!! Діти на ній катаються та резикують своїм життям!!! Особливо більш дорослі діти, які виходять гуляти без батьків, ці діти ризикують життям!!!
Питання:
1. хто відповідає за аварійний дитячий майданчик за адресою між домами по вул. Г. Дніпра буд.71, буд.73, буд. 75, буд.77, буд.79.
2. Чому не відбуваються ніякі ремонтні діі зі сторони адміністрацій та жеку???!!!
3. Ви чекаєтен, що хтось покалічеться чи вмре на цій гойдалці???
Кожного дня буду писати скарги!!!! Прийміть міри!!!
Фото додаю.