Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19242 (5686334)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Котлубей Дмитро Олександрович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На тротуарі автомобільного мосту, що з’єднує Русанівську набережну з вулицею Раїси Окіпної у Дніпровському районі Києва виникло просідання асфальтного покриття, дірки та тріщини.

Якщо на мосту стояти спиною до Русанівської набережної, цей тротуар праворуч, з боку Русанівського каналу, а не з боку Дніпра.
Просідає квадратна латка біля одного із ліхтарів освітлення. У самій латці виникли невеликі, але глибокі дірки. Від латки по асфальтобетонному покриттю пішли тріщини. Це створює значну небезпеку для перехожих та особливо для дітей.

Прошу в найкоротші терміни виконати необхідний ремонт та усунути даний фактор небезпеки.

Фото проблемної ділянки та карта її розташування додаються.