Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9241 (5686343)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Підрозділ ”Київські електричні мережі” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Фоменко Олександр Валерійович
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

у 2018 році, при підєднанні нового ТРЦ Гуд Лайф, було зруйнова частина дорожнього покриття на розі Тверського тупіка та Іоана Павла ІІ. Пройшло більше ніж 11 місяців, з цього моменту, але ніхто не заасфальтував розрите. З розриття постіно вилітає каміння на проїзжу частину, що дуже небезпечно для автівок.

Коли буде заасфальтовано та хто винен у цій ситуації?

Дякую.