Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16620 (5686357)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

На пішохідному переході на Лук’янівській площі відсутня розмітка пішохідного переходу.

На цьому переході завжди дуже інтенсивний рух пішоходів, як і взагалі, на Лук’янівській площі, тому пішохідну розмітку на дорозі потрібно нанести якнайшвидше задля безпеки людей, та згідно з ПДР.

З повагою,
Гречина Микита.