Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23704 (5686363)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня, хочу поцікавитися, чи збираються ремонтувати вулицю Сумську у відрізку від вул. Каменярів до вул. Сигнальна . За моєі пам”яті років з 30 ніхто нічого не робив (за викулюченням, коли робили каналізацію, то позаривали ями ”як попало) відтепер- ні пішки пройти, ні на авто проїхати-” СУЦІЛЬНЕ МІННЕ ПОЛЕ!
Після зими , як понасипали дорожні служби піску, до сьогоднішнього дня ніхто не прибирає. У суху погоду пилюка ”стовбом стоїть”, дихати нема чим, а після дощу болото під ногами!
Велике прохання, прибрати пісок з проїжджої частини вулиці, та полатати ями!!!

HELP!