Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23705 (5686365)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Жорстоке поводження з домашніми,безпритульними та екзотичними тваринам
Відповідальний:”Служба обліку та реєстрації тварин” [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Лещенко Наталія Петрівна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

9/08/2019 приблизно в 11 -00 я у дворі свого будинку вигулював свою собаку. Це скаотч терьер, йому 13 років , він вже загубив слух та майже нічого не бачить. Ходить не швидко. Раптом зявилася машина сітроен 106 червого кольлору. Володарка її живе за адресі провулок Кременецький 4а у другому підїзді. І хоч вона могла виїхати із двору коротшою іншою дорогою вона на величезній швидкості помчала на мою собаку та пнула її бампером. Зупинятись не збиралась але я доторкнувся до її машиниг з метою привернути увагу та поставити запитання чи бачить вона , що у дворі гуляють діти, дорослі та собаки та повідомити про заборону їзди з такою швидкістю в місцях скупчення. Але вона не виходячи ла із машини, почала зразу ображати мене різними висловами, сказала що зробила це навмисно оскільки собака була без повідка та почала погрожувати мені , щоб я берігся, що вона знає номера моєї машини та де я живу.
Окремо звертаю увагу що я є інвалід 3 групи , переніс операцію на сердці .
Прошу вжити відповідних заходів оскільки виявилось зі слів моєї дочки , що це вже не перший раз коли вона намагається задавити мою собаку. Також у нас багато дітей , які постійно гуляють у дворі і пересування на такій швидкості створює велику загрозу.