Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19245 (5686376)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день,
На вулиці Панківська біля перетину з вулицею Саксаганського (а також нижче біля перетину з вулицею Жилянська)відсутня розмітка пішохідного переходу. Це призводить до того що там дуже часто паркуються автомобілі і перегороджують перехід людям та створюють небезпечну ситуацію коли припаркована машина перекриває огляд водіям що ідуть і не раз призводило до аварійних ситуацій коли пішохода не пропускали на зелене світло.

Дякую