Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19246 (5686382)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Порушення правил під’їзду до автобусних зупинок
Відповідальний:Автобусний парк №2 [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:24 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Після проведення капітального ремонту по вул.Алматинській була відмінена зупинка трамваїв №№ 33, 32, 23 з назвою ”вул.Профспілкова”, яка знаходилася біля нашого будинку. Найближча зупинка трамваю - Гродненська знаходиться на значній відстані. Як альтернатива зараз ходить автобус №33Т, але в нього значно більший інтервал руху і він має коротший маршрут (лише до м.Чернігівська, в той час як трамвай їде на Троєщину). До того ж сам автобус зупиняється в місці, яке не обладнане зупинкою (коли їде в напрямку м.Чернігівська). А в тому місці, де є обладнана зупинка, зупиняються лише маршрутки... Не зрозуміло, чому обладнана зупинка є в одному місці, а міський автобус зупиняється за 150м від нього... В години пік мешканцям нашого мікрорайону неможливо виїхати... Чому зникла зупинка трамваїв
”вул Профпілкова”??? Можна зробити так, щоб міський автобус № 33Т зупинявся там, де обладнана зупинка, на якій можна сховатися від негоди, доки його можна дочекатися???