Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-4530 (5686408)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Косар Н.Р./Дмитришена Т.М.
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

З метою уникнення надзвичайної ситуації та травмування людей і пошколження майна прошу в терміновому порядку надати відповідне розпорядження й забезпечити обрізку аварійного дерева (в тому числі омели), яке знаходиться між будинками ##16 та 18 по бульвару Я. Гашека в місті Києві. Аналогічну заявку за # Я-2680 від 20.04.2018 року виконано не було. Аварійне дерево знаходиться в межах міжквартального проїзду поза межами земельної ділянки, на якій розташовано будинок #18, що підтверджується викопіровкою з землевпорядної документації (кадастр). Таким чином відповідальність за наслідки падіння гілок та дерева в цілому а також за заподіяну шкоду здоров’ю людей та спричинені майнові збитки несуть виключно міські служби, про що з боку ОСББ ”Гашека 18” розміщено відповідне попередження. Будемо вдячні за увагу та оперативність.