Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23713 (5686445)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 1 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Папка Володимир Миколайович
Дата контролю:14 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Мешканці будинку по вул Почайнинській, 23 пропонують перемістити смітник з проїжджої частини поблизу парадних 4 та 5 на інший бік вулиці, де смітник не буде заважати мешканцям, прохожим та автомобілям. А саме, перемістити на вільну зелену ділянку між Церквою Успіння Богородиці РСПЦ по вул Почайнинській 23 будинком по вулиці Хорива, 45/24. Запропонований майданчик зручний для розміщення сміттєвих контейнерів або закритого сучасного смітника, не буде створювати проблем як це відбувається із смітником біля парадних і фактично на дорозі.