Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ц-1482 (5686454)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Познахоренко О.В.
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Відповідно до розпорядження №183 від 08.05.2019 року виконавчого органу (КМДА) виконано ”Капітальний ремонт скверу по вул. Донецькій, 57а в Солом”янському районі.
Замовник КО ”Київзеленбуд”, генпідрядник ТОВ ”Будфаворит строй”.
Під час робіт було демонтовано старий майданчик для контейнерів під сміття, який був окремостоячим та огороджений металевими листами. Ці контейнери обслуговували будинки по вул. Волинській, 16, та по вул. Новгородській, 4.Під час виконання робіт по скверу контейнери тимчасово були розташовані білі нового футбульного поля. На сьогодні роботи ніякі вже не проводяться, а контейнери перекочували під стіни будинку по вул. Волинській, 16, що ніяк не відповідає ДЕРЖАВНИМ САНІТАРНИМ НОРМАМ та правилам утримання територій населених місць, затверджених МОЗ України наказом №145 від 17.03.2011 року.
Мешканці будинку вимагають виконати окремий майданчик для контейнерів під сміття для вказаних будинків, як то було раніше з виконанням вимог вказаних ДЕРЖАВНИХ САНІТАРНИХ НОРМ ТА ПРАВИЛ та прибрати контейнери для сміття від стін будинку по вул. Волинській, 16.
Куди звертатись - не знаємо. Всі відмовляють, в тому числі і Керуюча компанія посилаючись на непричетпість до цього.
Тому звертаємось до КМДА, як ініціатора ремонту скверу.