Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6920 (5686455)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

вул. Богданівська, 3
На початку літа комунальники розрили інженерні мережі на тротуарі поряд з дорогою,перед входом в готель «Богданів Яр». Я щодня проходжу повз і спостерігаю. Яма довго стояла відкрита, на стрічках огородження було написано ТЕПЛОМЕРЕЖІ. Потім яму недбало засипали, навіть не трамбували.
Дощі зробили своє діло, зараз на тротуарі вздовж бордюру проїжджої частини вулиці Богданівської утворилися провалля, вода стікає під асфальт дороги. Вулиця з ухилом, а дощі самі бачите які. Ями не засипають, тротуаром іти небезпечно, а саме гірше те, що зруйнується дорога. Було б добре, якби ви знайшли тих, хто має ці ями засипати.
Дякую, що реагуєте на мої звернення