Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-3648 (5686529)
Зареєстровано:10 Серпня 2019
Тема звернення:Реконструкція парків
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На території парку "Перемога" проводяться роботи з порушенням чинних будівельних норм.
А саме, пішохідні та велосипедні доріжки виконуються без нахилу для стоку поверхневих вод. Це порушує ДБН Б.2.2-5:2011 "Благоустрій територій" пункт 9.1.4.

Вимагаю виконати відповідні роботи і виправити наявні порушення.