Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2838 (5686620)
Зареєстровано:10 Серпня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ будівництва, архітектури та землекористування [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Кривошей Валентина Теофілівна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Відділ будівництва, архітектури та землекористування в особі в.о. голови Снопков Сергій Петрович

1. Не забезпечує додержання законодавства у сфері будівництва, архітектури та землекористування, державних стандартів, норм і правил під час реалізації затвердженої містобудівної документації.
2. Не забезпечує поліпшення архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища і об ’єктів архітектурної та містобудівної спадщини.
3. Не забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
4. Не розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян.
5. Не забезпечує контроль за дотриманням проектних рішень, вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контроль за виконанням договорів підряду, якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва.


В порушення ст. 4 ЗАКОНУ УКРАЇНИ ”Про звернення громадян”, Відділ будівництва, архітектури та землекористування в особі в.о. голови Снопков Сергій Петрович порушує права і законні інтереси громадян та створює перешкоди для здійснення громадянином його прав і законних інтересів чи свобод.

З метою уникнення відповідальності за бездіяльність Відділ будівництва, архітектури та землекористування, в.о. голови Снопков С. П., в порушення ст. 18 та 19 ЗАКОНУ УКРАЇНИ ”Про звернення громадян”:

1. Факти зазначені в скарзі не були перевірені об’єктивно і всебічно.
2. Не було прийнято заходів по відновленню порушених прав та свобод.
3. Не надано можливість ознайомитися з матеріалами перевірки.
4. Скарга не розглянута по суті питання.

Протягом років, на території парку Кіото та площі перед станцією м. Лісова лежить руїна, будівельне сміття, перекриті підходи до станції метро та пішоходних переходів.

Це створює екологічну катастрофу, перешкоди для мешканців та гостей міста, погіршує якість життя в місті.

1. Проходи до станціі метро та переходів перекриті.
2. Тротуар уздовж паркана відсутній. Пішоходи ходять по газонах парку Кіото знищуючи зелені насадження парку.
3. Відсутні покажчики із зазначенням виду транспорту та номерів маршрутів.

Вимагаю негайно:

1. Прибрати сміття та паркани.
2. Відкрити підходи до станції метро та пішоходних переходів.
3. Притягнути до відповідальності посадових осіб, дії яких призвели до погіршення ситуації.
4. Проінфррмувати мене згідно вимог діючого законодавства про результати