Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11575 (5686636)
Зареєстровано:10 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

10.08.2019 вивезення сміття з території будівель за адресами пр-т П. Тичини 18-В та 18/1 здійснювалося о 01:00 годині ночі декількома сміттєзбиральними машинами. Контейнери для сміття знаходяться навпроти мого будинку за адресою Тичини 9-Б. Сміттєзбиральні машини з гуркотом вивантажували сміття з контейнерів, від чого прокинулись двоє моїх хворих однорічних дітей. Я була вимушена заспокоювати діточок до самого ранку. Це відбувається кожну ніч впродовж 2018-2019 років. Чадний газ від двигунів сміттєзбиральних машин кожну ніч йде у вікна мешканців та отруює повітря. Все це створює неможливі умови для нормального відпочинку мешканців у нічний час та шкодить здоров’ю людей.
Згідно вимог п.2.4. Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 № 145, для забезпечення шумового комфорту населення побутові відходи слід вивозити не раніше ніж о 7 годині і не пізніше ніж о 23 годині, при цьому рівні шуму не повинні перевищувати гігієнічних нормативів для відповідного часу доби.
Таким чином, сміттєперевізні компанії постійно порушують діючі санітарні норми та законодавче право мешканців наших будинків на відпочинок.
На підставі вищевикладеного, прошу наступне:
1) Організувати вивіз сміття тільки у денний час за адресами: пр-т П. Тичини 18-В, 18/1, 9, 9-Б, вул. Бучми 8.
2) Відповісти, скільки ще буде тривати знущання над моїми дітьми, які щоночі просинаються від гуркоту Ваших сміттєзбиральних машин? Скільки ще будуть порушуватися права людей на відпочинок? Чому виконавча влада порушує законодавство України?
3) Повідомити, хто дозволив вивіз сміття за адресами пр-т П. Тичини 18-В та 18/1 10.08.2019 о 01:00 ночі?
4) Притягнути винних до відповідальності за порушенням Державних санітарних норм та правил, а також режиму вивезення побутових відходів, затвердженого у м. Києві.
Заздалегідь дякую.