Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9256 (5686643)
Зареєстровано:10 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан пішохідниїх доріжок, сходів з бетону, гравію
Відповідальний:КП ”Київавтошляхміст” [в.о. Котлубей Дмитро Олександрович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу отремонтировать лестницу, расположенную рядом с пешеходным переходом через улицу Днепровская набережная, которая ведет от дороги вниз на пристань возле Дарницкого моста