Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19281 (5686743)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Пилипчук Сергій Іванович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На прибудинковій території будинків (Котельникова 37, 37а, Відпочинку 10, 12) невідома мені організація 01.08.2018 р. розпочала ремонт асфальтного покриття. Через декілька днів, майже повністю розібравши старе покриття, організація припинила виконання робіт. В подальшому ремонт не продовжувався. Таким чином, дана організація завдала місцевій громаді значних матеріальних збитків. Крім того, на протязі тривалого часу (більше ніж рік) у дворі будинків, де проживає близько 2000 мешканців, немає ніякого асфальтного покриття. Це не дає можливості проїхати до будинків сміттєзбиральному, аварійному, комунальному, а також оперативному автотранспорту та іншим великогабаритним машинам а також не дозволяє належним чином проїхати легковим машинам, дитячим коляскам та пройти пішоходам. Стан асфальтного покриття прибудинкової території не відповідає вимогам Державного стандарту України ДСТУ 3587-97 – «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану» - є небезпечними для життя та здоров’я учасників дорожнього руху та пішоходів. Максимальний строк, передбачений ДСТУ 3587-97 для виправлення недоліків дороги у цьому випадку, складає 10 діб. При цьому порушується право громадян на безпечні умови дорожнього руху, гарантоване ст. 14 Закону ”Про дорожній рух”. Ці дії мають ознаки адміністративного правопорушення, визначеного ст. 139 КУпАП. Відповідно до ч. 1, ст. 6 КУпАП, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування розробляють та здійснюють заходи, спрямовані на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення та усунення причин та умов, що до них призводять. Однак ні Святошинська районна в м.Києві державна адміністрація, ні КМДА не вчинили жодних дій на виправлення даної неприпустимої ситуації.
У зв’язку із вищевикладеним звертаюся до КМДА з вимогою вжити необхідних невідкладних заходів щодо якнайшвидшого відновлення асфальтного покриття прибудинкової території будинків Котельникова 37, 37а, Відпочинку 10, 12 та виявлення та притягнення до відповідальності організації, дії якої призвели до втрати асфальтного покриття.