Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16643 (5686755)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Відділ торгівлі та споживчого ринку [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Сергійчук С.А.
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Це вже четверте звернення. Робітники ресторану Спеццо, чий чорний вихід розташований у нашому дворі, постійно залишають невинесені мішки зі сміттям на території під’їзду. На вимоги прибрати за собою не реагують. У дворі через постійні гори сміття розпліджуються таргани та щури, стоїть неприємний гнилісний сморід. Також робітники закладу постійно палять під під’їздом, хоча мают виділене місце під паління.