Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-4542 (5686822)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Департамент будівництва та житлового забезпечення [Федотов Костянтин Павлович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день!

Прошу розглянути питання встановлення додаткових інформаційних знаків (так як зробили це перед кільцем на вулицю Каштанову), при вїзді у двір та виїзді з двору у місцях де є велодоріжка по вулиці Бальзака з попередженням щодо пріорітету руху у велосипедистів та пішоходів.

Через низьку самосвідомість водіїв, а також нерозуміння розмітки велодоріжки та пішохідного переходу, дуже часто водії, що вїзжають і виїзжають з дворів створюють загрозу для руху велосипедистів та пішоходів.

Дякую.