Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18642 (5686836)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Графіті, написи/малюнки на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД - 305 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Мірута Марина Євгенівна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На стіні зазначеного будинку реклама телеграм-каналу для поширення наркотиків. Прошу вжити заходів до ліквідації незаконної реклами.