Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18643 (5686840)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Лес, начало ул. Волкова. Мусор из ящиков для фруктов и овощей. Вывезти этот мусор надо.