Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16647 (5686841)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Знов звертаюсь зі скаргою на невиконання КП ”Київкомунсервіс” своєї роботи по забезпеченню вивезення сміття з подвір’я нашого будинку. За всіма графіками, про існування яких директор КП взагалі не знає та не цікавиться цим, учора у суботу 10 серпня 2019 року КП ”Київкомунсервіс” зобов’язано було забезпечити вивезення щонайменше 3-х контейнерів сміття. Як завжди у вихідні та свята, ця робота знов повністю невиконана. Крім того, вже другий місяць, як КП тихенько по-злодійськи взагалі прибрало один контейнер, аби зменшити собі обсяги роботи та збільшити собі шахрайську частку грошових надходжень від сплати мешканцями платіжок за вивезення сміття. Наслідки цього вчинку добре помітні - сміття складується біля заповнених контейнерів. КБУ ”Контактний центр міста Києва” 1551 взагалі повністю припинав реагувати на безлад, який діється у місті, можливо знаходячись у змові з винуватцями та повністю покриваючи їхні неподобства. Коли нарешті керівництво КМДА зверне увагу на те, що місто захлинається у смітті завдяки ”роботі” КП ”Київкомунсервіс”?
До скарги додаю фото зроблене сьогодні у неділю 11 серпня 2019 року вранці.