Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7534 (5686849)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Василенко Олександр Володимирович
Дата контролю:16 Серпня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Поясніть, будь ласка комунальникам, що цей чудовий навіс було збудовано для сміттєвих баків, а не для того, щоб вони займали купу місця на парковці. Незважаючи на спеціально облаштований пандус для них, баки вперто викочують на зону муніципальної парковки