Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39045 (5686861)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”Утримання зелених насаджень” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Цимбалюк Віталій Олександрович
Дата контролю:16 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Біля входу в парк дубки зі сторони вул Саратівсьяка 22 (відмітив точні місця на мапі у вкладенні) скалался надзвичайна екологічна ситуація - гори сміття та розбитого скла.
Біля смітника в кущах пакети з невивезенним сміттям, розбите скло, мабуть ніколи не чищенний провулок.
Крім цього відкртий люк, в який може впасти людина.

Біля бювету гори розбитого скла та сміття.

Прошу негайно провести перевірку та вжити відповідних дій.

Якщо необхідно продублюю звернення в Мін Екології.