Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9265 (5686914)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Прошу звернути увагу, що по вулицям М.Максимовича та Вільяма відсутня (стерта) дорожня розмітка, що створює небезпечні ситуації на виїздах з прилеглих територій житлових комплексів.
Було б доречно провести перевірку існуючого стану засобів організації руху від Амурської площі по вулицях Максимовича та Вільяма.