Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18658 (5686958)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Біля першого підїзду стоїть мусорний бак, якого категорично не вистачає для нашого будинку.
Також з сусіднього будинку проспект Перемоги 62 люди зносять сміття, так як в них взагалі один мусорний бак.
Враховуючи що майже щодня йде дощ, все сміття що не влізло в бак плаває по території.
Прибиральники фізично не справляються його збирати, як результат прибудинкова територія вся в смітті.
Прохання добавити ще один суморний бак.
Додаю фото баків біля мого будинку та той що біля будинку 62