Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9311 (5686989)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 3 [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Петруньок П. З.
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Асфальтне покриття дороги у дворі по вул. Кучера В. буд. 2 знаходиться у незадовільному стані.
Прошу до настання зимового сезону здійснити відновлення асфальтного покриття.
Велике прохання не виконувати ремонт ямковим способом, а повністю перекласти покриття.
Одночасно з ремонтом асфальтного покриття доречно передбачити виїмки для сміттєвих баків щоб вони стояли осторонь від дороги. Це дозволить розширити реальну площу дороги та знизить аварійність оскільки габаритним транспортним засобам проблемного минати баки.
Відрізок дороги, що потребує ремонту зображено на мапі у вкладенні та виділено червоним.

Дякую.