Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23756 (5687037)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрый день. На переходе от ПАТ ”ТУТКОВСКИХ” ул. Дубровицкая, 28 вырвана кнопка, что бы включать светофор для перехода пешиходов. Сам светофор переключается крайне редко.
Прошу сделать ремонт!!!
фото прелагаю