Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9272 (5687057)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Після вивозу сміття на дорогах між будинками залишаються калюжі рідини, що витікає з кузову сміттєвоза під час зупинки та забору сміття. Це спричиняє величезний сморід та антисанітарію в цілому житловому кварталі, де збирається сміття.
Прошу прийняти заходи щодо недопущення до збирання сміття несправної техніки, що викликає таку ситуацію. Сміття має забиратися справною технікою і не забруднювати територію.
Прошу звернути увагу ЖЕО на недбалу роботу двірників. Забруднення території мають оперативно ліквідовуватись, що не робиться. Про проблему вивозу сміття, яка описана вище, мають сигналізувати відповіді працівники ЖЕО, а не мешканці будинків.
Прошу забезпечити щоденний вивіз сміття. Наразі сміття на вихідих забирається один раз, що зумовлює переповнення баків, викидання побутових відходів в контейнери для збору сміття для переробки, складування сміття на землі.