Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9404 (5687061)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Оголені кабелі у приміщенні та на території
Відповідальний:ЖЕД - 407 [Прогонюк Сергій Тарасович], виконавець: Білан Тетяна Василівна
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

SOS/Возле кофейни на Тычины 13 на дерево с крыши упал оголенный провод с лампочками. Вчера был дождь и дерево пробивало током. Когда уже в этой стране будет порядок? Там же ходят люди и уберите баннер с фасада дома, он незаконный