Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39084 (5687090)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді
Відповідальний:ЖЕД - 301 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Бутенко Руслан Миколайович
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

В зв’язку з тим,що почастішали випадки крадіжок в під’їздах та біля них на Лісовому масиві,прошу розібратися в ситуації,чому в даному будинку систематично освітлення місць загального користування є неповноцінним(через поверх),при чому згідно сайту Муніципал та тарифу будинку,щомісяця ми сплачуємо на витрати з технічного обслуговування та поточного ремонту мереж електропостачання та електрообладнання,необхідних для еоектрозабезпечення технічних цілей будинку 0,3244 грн/м2 та за витрати з освітлення МЗК 0,4201 грн/м2, при цьому я кожного дня ходжу пішки до своєї квартири з маленькою дитиною і підсвічую собі дорогу ліхтариком на мобільному телефоні. І це не вперше,я звертаюся втретє з цим питанням.Якщо там щось трапилося,що лампочка швидко перегорає,або її немає,то чому майстер будинку це не контролює?Освітлення відсутнє на 2 поверсі ціле літо!!!!!!