Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11603 (5687143)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

12.08.2019 вивезення сміття з території будівлі за адресою пр-т П. Тичини 18-В (цієї адреси немає у вас на мапі, оскільки будинок побудовано незаконно) здійснювалося незаконно о 02:30 годині ночі сміттєзбиральною машиною. Контейнер для сміття знаходиться одразу навпроти житлового будинку за адресою Тичини 9-Б, де я проживаю з двома однорічними хворими дітьми, які народились передчасно недостатньою вагою, та яким була занесена під час пологів інфекція цитробактеріоз. Другий рік поспіль вони проходять спеціальне лікування. Сміттєзбиральна машина з гуркотом вивантажувала сміття з контейнеру, від чого прокинулись двоє моїх дітей. Я була вимушена заспокоювати діточок до 7:00 ранку. Це відбувається кожну ніч впродовж 2018-2019 років. Через те, що діти заснули 12.08.2019 тільки о 7:00 годині ранку, вони не в змозі йти на лікування на 8:00 год ранку. Таким чином, курс лікування дітей зірваний!
Згідно вимог п.2.4. Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 № 145, для забезпечення шумового комфорту населення побутові відходи слід вивозити не раніше ніж о 7 годині і не пізніше ніж о 23 годині, при цьому рівні шуму не повинні перевищувати гігієнічних нормативів для відповідного часу доби.
Таким чином, сміттєперевізні компанії постійно порушують діючі санітарні норми та законодавче право мешканців наших будинків на відпочинок.
На підставі вищевикладеного, прошу наступне:
1) Організувати вивіз сміття тільки у денний час за адресами: пр-т П. Тичини 18-В, 18/1, 9, 9-Б, вул. Бучми 8.
2) Відповісти, хто компенсує мені витрати на лікування дітей та зрив лікування через те, що діти щоночі просинаються від гуркоту Ваших сміттєзбиральних машин? Скільки ще я маю терпіти знущання над моїми дітьми? Чому виконавча влада ігнорує грубі систематичні умисні порушення законодавства?
3) Відповісти, чому я, мої хворі діти, жителі мікрорайону Березняки позбавлені права на відпочинок уночі?
4) Повідомити, хто дозволив вивіз сміття за адресами пр-т П. Тичини 18-В 12.08.2019 о 02:30 ночі?
5) Притягнути нарешті винних до відповідальності за порушенням Державних санітарних норм та правил, а також режиму вивезення побутових відходів, затвердженого у м. Києві.
6) Я та моя сім’я вже пів року повідомляємо КМДА про цю проблему, кажу, що в мене хворі маленькі діти. Чому діти мають терпіти це свавілля?
Прошу відповісти впродовж п’яти днів.