Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11605 (5687148)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу повідомити, чому на Вашій мапі відсутня адреса проспект Павла Тичини 18-В? За цією адресою знаходиться дуже багато обєктів. Надсилаю фото одного закладу за цією адресою у вкладенні. Також за ціює адресою здійснюється постійне систематичне незаконне вивезення сміття уночі. Сміттєзбиральні машини шумлять на весь район, вивантаження сміття з контейнерів супроводжується гуркотом, від якого прокидаються усі мешканці будівель за адресами пр-т П. Тичини 9, 9-Б, вул. Бучми 8. А чадний газ від двигунів сміттєзбиральних машин кожну ніч йде у вікна мешканців та отруює повітря. Все це створює неможливі умови для нормального відпочинку мешканців у нічний час та шкодить здоров’ю людей. Це відбувається кожну ніч впродовж 2018-2019 років.