Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6930 (5687156)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 410 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Комунальні служби Дніпровського району брали активну участь у ліквідації наслідків негоди 8 серпня 2019року. ЖЕД району спільно з КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» (ПРОГОНЮК С.Т.) прибирали та розпилювали повалені дерева та гілля звільняючи основні проїзди та проходи.
Проте все це гілля і рештки дерев ДО ЦЬОГО ЧАСУ (12 СЕРПНЯ - 4 ДОБИ ПІСЛЯ БУРЕВІЮ) ЛИШИЛИСЯ НА ПРИБУДИНКОВІЙ ТЕРИТОРІЇ ЗА АДРЕСОЮ: РУСАНІВСЬКА НАБЕРЕЖНА, 8/1.
КП «Київміськсвітло» (КРУЦЕНКО В.І.) вчасно знеструмило зовнішнє освітлення. Однак і дотепер освітлення не відновлено. Так на прибудинковій території за адресою: РУСАНІВСЬКА НАБЕРЕЖНА, 8/1 ВІДСУТНЄ ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ.
Прошу Вас дати відповідні доручення підрозділам для усунення недоліків у роботі і остаточної ліквідації наслідків негоди.
З повагою,
О.Андрійченко.