Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19952 (5687184)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:ОД - 501 [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Никитюк Сніжана Миколаївна
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

вже йде шостий день, як зробили ”чистку” дерев, а гілля так і лежить на прибудинковій території, зеленій зоні, клумбах.
06.08.2019 р. без попередження мешканців, зокрема власників автомобілів, що припарковані біля дерев, які підлягають чистці чи спилюванню, керуюча компанія разом із працівниками ОД №501 наробили глуму на прибудинковій території, а саме: ”чистили” дерева, а гілля і колоди кидали на зелену зону; зламали паркан; знищили або пошкодили рослинність, що посадили мешканці будинку (бузок, шипшину, квіти); не доробили свою роботу і поїхали, а ”проблемні” дерева залишились; колоди, гілля і листя залишились на прибудинковій території (газоні, кущах, клумбах). мешканці своїми силами намагаються прибрати наслідки такої наруги над зеленими насадженнями (розчистили клумби, прибрали колоди). невже не можна було зробити по-людські?! за що щомісяця мешканці платять за ”Утримання будинку та прибудинкової території”, якщо ніхто не займається доглядом за будинком і прибудинковою територією?! два місяці немає ”свого” двірника! раз на місяць, і лише після скарги когось із мешканців на бруд на сходових клітин будинку чи/і прибудинкової території, приходить прибирати ”бригада” з ОД. тож ВИМАГАЮ ЗРОБИТИ ПЕРЕРАХУНОК плати за комірне за систематичне ненадання послуг з ”Утримання будинку та прибудинкової території”!!!