Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39092 (5687192)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Несанкціонована торгівля
Відповідальний:КП ”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Струк Роман Борисович
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На прилеглій території до будинку за адресою вул. Бакинська, 26, а також сусідніх, щодня проводиться стихійна торгівля продуктами невстановленого походження. Перекупники загороджують проїзд і місця для паркування приватних авто, нищать газон, залишають після себе сміття.

Несанкціонована торгівля продуктами харчування може спричинити харчове отруєння людей, оскільки ця продукція реалізується без відповідної документації та санітарно-епідеміологічних висновків. Порушується громадський порядок, постійно вчиняються адміністративні правопорушення за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Прошу вжити негайних заходів по запобіганню і усуненню торгівлі за вказаною адресою, порушників притягнути до відповідальності.