Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39095 (5687205)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Вивезення, утилізація твердих та негабаритних відходів
Відповідальний:УЖГ Печерського району [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Григор’єва Олена Петрівна
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня!
У відповідь на моє звернення К-37591 ви написали, що ”Житловий будинок № 5 на вул. О. Вишні в комунальній власності територіальної громади міста Києва та в оперативному управлінні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не знаходиться”, а також ”Посадові особи підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях відповідно до закону”.
Яку саме і хто несе відповідальність? Невже місто ніяк не може вплинути та зобов”язати це ОСББ прибрати сміттєзвалище? Чому мешканці сусідніх будинків мають жити поруч з купою сміття, яка тільки збільшується?