Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39096 (5687207)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Проти застосування звукопідсилюючої апаратури під час проведення масових заходів
Відповідальний:Управління з питань внутрішньої політики та зв‘язків з громадськістю [Лелюк Роман Валерійович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Я, Коваль Наталія Григорівна, проживаю за адресою місто Київ, пр-т Перемоги 42, кв. 278, хочу подати скаргу про порушення мого права на тишу, що регулюється відповідними законами, в тому числі Законом України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”.
Наш будинок розташований між парком ім. Пушкіна та кіностудією ім. Довженко.

Минулої суботи, 10 серпня, ми прокинулись близько 8 години ранку від грохоту, не розуміючи що відбувається. Це розпочалася репетиція на території кіностудії Довженко перед концертом того ж дня. Ми викликали поліцію, але вона прибула аж о 9 годині з таким повідомленням, що з 9 години шум дозволяється а виміряти на скільки він перевищує допустимі норми вони не можуть нам потрібно звернутись в КМДА та Санстанцію. Відповідні звернення ми вже відправили.

В неділю, 11 серпня в парку Пушкіна, біля експо центру “АККО Інтернешнл”, що знаходиться за адресою пр-т Перемоги 40 Б, відбулось святкування мусульманського свята Курам-Байрам, яке теж супроводжувалось гучною музикою.
Звісно ці випадки непоодинокі, і концерти, весілля та інші заходи проводяться в близу від житлового будинку майже кожні вихідні.

Прошу провести відповідні перевірки на те, якими законами та дозволами регулюється проведення таких гучних активностей на території парку Пушкіна та кіностудії Довженко та вжити відповідних заходів для забезпечення тиші та благоустрою жителів прилеглих територій.

Прошу звернути увагу, що згідно санітарних норм допустимого шуму максимальний рівень шуму:
вдень не повинен перевищувати 55 дБ, а вночі 45 дБ в квартирах та житлових домах (для прикладу, звичайна розмова – 35-40 дБ)
на прилеглих до житлових будинків територіях вдень – до 70 дБ, а вночі – до 60 дБ;
а згідно РІШЕННЯ “Про Правила благоустрою міста Києва” від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 пункт 11.2.3. Забезпечувати …. при проведенні концертів, дискотек, масових святкових і загальноміських заходів тощо обмеження часу роботи музичних ансамблів з 9-00 до 23-00 години та дотримуватись таких рівнів шуму, щоб у прилеглих житлових будинках він становив не більше 40 ДБА в денний час і 30 ДБА в нічний час.