Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16669 (5687216)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка законності знищення дерев
Відповідальний:Департамент житлово-комунальної інфраструктури [Науменко Дмитро Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Вже на протязі багатьох років під мойми вікнамим ведуться роботи по руйнуванню асфальтного покриття,доріжок біля дому,викорчовуються кущі,дерева.Сьогодні (12 серпня2019р)знищили деревце,якому було вже 3 роки.Навіщо це було зроблено!?Я дуже хочу,щоб про це спитали ВИ!!!
Це знущання над мешканцями, не тільки нашого 146 дому а також 148 дому.Проводиться із року в рік віудмивання коштів,починаючи з 2006року.Тільки виконувачі кожного року змінюються.
Всі ці роботи повинні бути зафіксовані,виконавці теж.Такого нахабства як зараз ще не було,Асфальтована доріжка,яка була під моїми вікнами,була в дуже хорошому стані,її проклали не більше 2-х років тому.Навіщо було її нищити та класти нову.Під вікнами смрад від асфальту,пилюка, гуркіт важкої техніки,все це продовжується з року в рік,кошти відмиваються дуже добре,контролю за цим всім немає.На всі мої звернення тільки відписки,але треба перевірити та питягти до відповіді винних,але для цього треба працювати,а працьвати (навідь провести доскональну перевірку) ніхто нехоче.
Робота у людини така,щоб проводити перевірки. А на віщо?Крадуть та хай собі крадуть.
Будь ласка, наведіть порядок!Ми ж за прибудинкову територію великі кошти платимо!
Людмила