Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18681 (5687221)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.

на початку проспекта Перемоги (1-7) відбувається стихійна парковка автомобілів (що відвідують заклади Черноморка, Сушия, ДзенКафе та інші) і через це ускледний рух пішоходів: автомобілі паркують у три-чотири ряди, неможливо пройти і підійти до переходу чи/та зупинки автобусів.

Прохання встановити обмежувальні стовпчики на вїздах. і увздовж проїзджої частини.

Фото додано до скарки!

З повагою,
Сергій