Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39101 (5687231)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:Управління освіти [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Іваніна Н.В.
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

ДОБРОГО дня. поряд з нашим будинко ( Тампере, 12Б) є покинута будівля дитячого садочку, в якому раніше була єврейська гімназія. зараз будівля пустує, поступово перетворюється в руїни. суть звернення полягає в тому, що вже довгий час ані будівля, ані земля начеб то нікого не цікавить у міській владі. але, нажаль, ці руїни дуже цікавлять і приваблюють антисоціальні елементи - людей без місця проживання, людей нарко і алкозалежних. вони влаштували там своє місце проживання , спричиняють часті конфлікти і пожежі. ця територія перетворися на звалище сміття, є небезпечною не тільки для дорослих і що саме головне, туди йдуть малолітні діти , наражаючись на фізичні і моральні травми. поблизу знаходяться ДВІ ШКОЛИ! прошу розглянути це питання в якомога коротші строки. дякую.