Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9326 (5687294)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:ЖЕД - 8-9 [Григоренко Василь Васильович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Я киянка, мешкаю за адресою вул. Львівська 19.кв 21. Після появи нового двірника Буртин М., у нас з явилися проблеми. З самого початку вона була незадоволена великою кількістю дерев на придомовій території (8 лип, висаджених після будівництва будинку), бо від них забагато сміття! Вона навіть виходила з пропозицією їх зрізати, але підтримки у майстра будинку не знайшла. Тоді вони із чоловіком (який їй допомагає) пішли іншим шляхом. Почали знищувати молоді саджанці, які мешканці будинку саджали. Робилося це варварськи, вандально, виламувалися гілки, здиралася кора. Одного разу, коли я «спіймала на гарячому» чолов ягу, попередила, щод таке не робив...Сьогодні, вийшовши на подвір’я, побачила цей жах! Кущі сирені, які ми підбирали різними сортами, пестували, форзиції, бересклету, деревця клену американського, сапиндусу (мильного дерева), сумаха (оцтове дерево) вандально виламані, кора обдерта а на сапиндусі вона обдерта на стволі, щоб дерево засохло. Квіти, що росли поруч витоптано та поламано!.Коли я запитала, що він наробив – почав втікати!Ми самотужки намагаємось прикрасити наше подвір ’я, відгородити наш двір від забрудненого шляху – пр. Перемоги, ми самі закуповуєм та вирощуємо рослини- мильне дерево взагалі рідкий гість у нас, я його виростила з зернятка. А тут з’явилися деревозгубники, на яких неможливо знайти управи...Ми, мешканці, обурені таким станом речей и вимагаємо припинення такої «діяльності» цих персон та покарання їх за нанесення матеріального збитку. Майстер будинку була на місці і бачила результати цього варварства.