Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16673 (5687313)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Стосовно звернення Г-12372
Метро Теремки, вихід до зупинки у напрямку Одеси
У відповіді було повідомдено, що ларькі розміщені з порушеннями та підлягають демонтажу.
Мої питання:
1. ЧОМУ ВОНИ НЕ ДЕМОНТОВАНІ ТА БЕЗ ПЕРЕШКОД ПРАЦЮЮТЬ ?

2. ЯК ВОНИ ОТРИМУЮТЬ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ. ВОРУЮТЬ?

3. КТО ПРИБИРАЄ ТА ВИВОЗИТЬ СМІТТЯ ЗА НИМИ?

Я нічого, вже не прошу, тому що, я так зрозуміла, все марно, з Вами вже ”порішали” та всі задоволенні, зверху донізу

Якщо, щьось зможете відповісти, то буде цікаво почитатии