Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23791 (5687325)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:УЖКГ [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рогатюк Юрій Петрович
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Хочу висловити благодарність КАРС- Київській Аварійно-Рятувальній Службі. За моїм зверненням в п’ятницю 09.08.19 бригада виїхала на місце , де внаслок буревію було викорчувано 2 дерева і ними привалено автомобіль одно з жильців нашого будинку.Бригада прибула, хочь і не швидко, було багато викликів по місту, але перетелефонували, що вони їдуть, прибули, оцінили обстановку і визволили автомобіль з-під дерева і розчистили прохід тротуаром від зупинки 37 тролейбусу”Братиславська” по проспекту Лісовому. Від імені мешканців - дякуємо за хорошу роботу.
Чого не скажу про Зеленбуд, приїздили на вихідні- забрали колоди, які напиляли рятувальники, а гілки і корені залишили. Сьогодня, 12.08.19 до мене телефонував бригадир Зеленбуду з тел.:+380678295361, сказав, що приїде подивиться, що там лишилось , а взагалом то не їх територія, тому ніхто чуже забирати не буде. Наскільки мені відомо, територія після міждомового проїзду, не належить нашому будинку, принаймі виходячи з перспективного плану розвитку м.Києва. Тому прохання, доопрацювати моє попередне звернення і вивезти залишки дерев з-під зупинки тролейбусу ”братиславська” з боку пр-ту Лісового, 6.