Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6834 (5687331)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Губенко Василь Іванович
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день! Станом на 12 серпня 2019 року, на тротуарі по вулиці Муромська (поруч з будинком №52, між вулицями Салютна та Ружинська) асфальт разом з каналізаційним люком ”йдуть під землю”. Стан тротуару незадовільний та НЕБЕЗПЕЧНИЙ! Даною ділянкою тротуару активно користуються пішоходи, що прямують до своїх будинків та школярі (!!!), що йдуть до/зі шкіл розташованих поруч: Гімназія №172 ”Нивки” (Ружинська, 30-32), Ліцей №23 (Салютна, 11 А), Дитяча інженерна Академія (Саратовська, 20). Прошу якнайшвидше вжити заходів по відновленню даної ділянки тротуару, щоб безпечно було проходити. Враховуючи, що незабаром початок навчального року, дуже прошу оперативно відреагувати на моє звернення! Дякую!