Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23796 (5687341)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний графік роботи маршрутного таксі
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Кушка Владислав
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Маршрутка #223. На eway і на розкладі руху на кінцевій зупинці (Південний залізничний вокзал) вказано розклад руху до 23:30. 11.08.2019 о 21:50 на маршруті вже не було жодної машини. У перевізника (номер якого в eway вказано неправильно) повідомили, що люди звільнилися, тому така ситуація. Але ж якщо маршрут не працює по графіку, принаймні розклад на сайті й на кінцевій зупинці потрібно оновити. Пасажири чекали на маршрутку і дарма витратили час