Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19325 (5687348)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та демонтаж лавочок
Відповідальний:ЖЕД - 305 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Мірута Марина Євгенівна
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Звертаються до вас жителі 9 під’Їзду будинку 34 по проспекту Маяковського м.Києва . Нами було подано вже декілька заяв с проханням встановити лавку для відпочинку біля нашого під’їзду (№ Б-16389/1 від 03.06.2019; Б-36330/1 від 09.11.2018; Б-25372/1 від 20.08.2018), але до цього часу лавка не встановлена.
Біля нашого будинку стояла лавка, яка є елементом благоустрою прибудинкової території нашого багатоповерхового будинку. Ця лавка була незаконно демонтована. Згідно ст.25 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» утримання та благоустрій прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку проводиться балансоутримувачем цього будинку, згідно ст.36 цього закону за рахунок коштів власників квартир. Ми платимо за утримання будинку та прибудинкової території, отже балансоутримувач (ЖЕД №305 ) повинен відновити втрачений об’єкт благоустрою – лавку. На неодноразові звернення ми отримуємо відповідь про відсутність коштів. Але ж ми вносимо кошти, в тому числі і на відновлення пошкоджених об’єктів благоустрою.

Просимо вас посприяти нам у вирішенні цього питання, щоб нам відновили елемент благоустрою – лавку.