Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11614 (5687369)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Третій рік пишу звернення про відсутність тротуару від трамвайної зупинки ”Поліклініка” вздовж Globe International School по вул Закревського 42 в напрямку до житлового будинку по вул Закревського 42а, вздовж трамвайної колії відсутній тротуар 100- 150м. Вздовж озера проклали, а 150 метрів до зупинки трамваю - асфальту не вистачило.
В дощову погоду приходиться бродити по багнюці. Прохання прокласти ці 100 -150метрів тротуару,.та прибрати бетонний блок від рекламного щита навпроти пішохідного переходу, що заважає пішохідному проходу до зупинки.
В розвинених країнах тротуари кладуть там де ходять люди, а у нас зупинка вже 20 років стоїть а дійти до неї тротуару не має.