Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-3664 (5687399)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 503 [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Бутанец Марина Вікторівна
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! Як видно з фото, на шляху заїзду до будинків 15, 15а і 15б на Оболонському проспекті знаходиться величезна яма, яка займає по розмірам всю дорогу!! Проїхати неможливо, це єдиний заїзд до цих трьох будинків ( 15, 15а і 15б), а також до дорослої та дитячої поліклініки!! Яма така глибока, що каналізаційний люк повністю не закріплений, ми кожного разу, коли сміттєвоз заїзжає до вищевказаних будинків, боїмося щоб він не зірвав люк!! Окрім цієї ями також купа ям перед та після ями, що унеможливлює об’їзд ями! Будь ласка, відремонтуйте дорогу!